Prace porządkowe na stronie

Porządki na stronie Dextera, nieuniknione ale konieczne, żeby można było cieszyć się modelarstwem.

author image
Paweł Domański

Mistrz Kartonu i Nożyczek

Last updated on October 2, 2020, at 1:36 a.m. ET

Posted on 2021-11-29 17:33:01 +0100

Długo się za to zbierałem do wykonania porządków na blogu, przemyśleć w jakim kierunku chcę iść ale nie miałem do tego motywacji. Myslałem że wyjazd do Przeciszowa pomoże mi się jakoś zmobilizować ale niekoniecznie sytuacja wydawała sie najlepsza. Po tym jak odszedł Janek bardziej nie chiało mi się zabrać za modelowanie. Owszem cały czas mam dużo pomysłów, a w szczególności projekt ModelWordld ale zanim zabiorę się za niego muszę skończyć to miejsce, swoje miejsce w sieci poświęcone modelarstwu. Bez tego nie ma sensu nic robić. DO uporządkowania miałem i mam 13 lat mojej pracy i tego co przez ten czas udało mi się zebrać, w tylu ciekawych miejscach gościć a także spotkać i poznać wielu wspaniałych ludzi. Przejrzałem na swoim dysku ponad kilkanaście tysięcy zdjęć a z tego co postanowiłem to jest ponad 6000 zdjęć modeli wyjazdów i różnych rzeczy związanych z modelarstwem.

Czas pokazać światu całą moją dotychczasową drogę i jak się tutaj znalazłem. Droga nie była łatwa ale na pewno miła. Wróciło wiele wspomnień z różnych wyjazdów, spotkań z modelarzami, których nie ma wśród nas i zostało tylko po nich wspomnienie i zdjęcia. Warto pielęgnować tą całą historię, a może kiedyś z tego uda się opowiedzieć coś ciekawego, napisać jakąś książkę, tego nie wie nikt. Ja postaram się nie zapomnieć i uzupełniać wszystkie niedoskonałości i braki bo wiem, że ich jest trochę. Na razie ważne że to wszystko jest ale czy znajdę coś więcej to nie koniecznie odpowiedź będzie twierdząca. Chciałbym ale po prostu nie wiem czy coś znajdę. Wiem że mam ale gdzie to sam nie wiem.

Prace nad tym co się znajduje na blogu jeszcze trwają i będą trwać dłuższą chwilę, ponieważ całość trzeba uporządkować i sobie co niektóre rzeczy przypomnieć szczególnie kiedy minęło w niektórych przypadkach 13 lat.

Wielką różnicą jaka nastąpiła na blogu to jest to, że nie działam już na WordPress, narzędzie to dla moich celów było bardzo rozbudowane i nie ma sensu żeby to takiego małego czegoś czym jest mój blog stosować coś bardzo skomplikowane i powodujące, że strona się odpala bardzo długo. Postanowiłem że ten czas oczekiwania na budowanie strony przerzucę na swoją stronę i to co widzicie to jest statyczna strona, która wyświetla się tak jak to było robione kiedyś. Wiem że przez to dłużej mi się schodzić będzie z publikowaniem ale będę miał pewnosć, że to będzie bardziej dopracowane.

Na razie to by było tyle i nic więcej nie ma sensu pisać. Zastanawiam się nad tym czy nie odgrzebać jeszcze starych artykułów bo gdzieś je mam ale nie wiem czy to nie będzie za dużo.

Share on

Tags

Subscribe to see what we're thinking

Subscribe to get access to premium content or contact us if you have any questions.

Subscribe Now