Znowu to się stało

Znowu to się stało

author image
Paweł Domański

Mistrz Kartonu i Nożyczek

Last updated on October 2, 2020, at 1:36 a.m. ET

Posted on 2016-12-27 22:36:49 +0100

Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu konto hostingowe forum papermodels.pl i w tym mojej strony pokazywał komunikat 404 albo i „konto hostingowe zostało zawieszone” . Muszę was za to przeprosić ponieważ nie było to celowe i naprawdę nie wiedziałem naprawdę dlaczego. Dostawca hostingu także nie pomagał, wręcz utrudniał, a współpraca niestety nie należała do łatwych. Ciągłe blokowania bez podania szczegółów, brak dostępu do podstawowych informacji, które pozwoliłyby szybciej rozwiązać problemy i obiecanki że na pewno sprawą się zajmiemy doprowadziły mnie do szewskiej pasji. Na razie przeniesienie wszystkich serwisów na nowy hosting nie wchodzi w grę ze względu na czas jaki potrzeba na wykonanie tego więc ostatecznie zdecydowałem się na zmierzenie się z problemem samodzielnie. Na koniec sam musiałem się zając sprawą. Dzięki az.pl jesteście najlepsi ale w spławianiu klienta, wasza pomoc niestety ale nie przydała się wcale.

Powodem tego stanu rzeczy była dziura w oprogramowaniu WordPress pozwalająca na zainfekowanie strony kodem który wysyłał spam. Niestety zagnieździł się tak mocno, że nie byłem w stanie zlokalizować gnojka. Stwierdziłem że będzie najlepiej jak usunę wszystko i zrobię wszystko od początku, a jednocześnie trochę odświeżę wygląd. Stary nie podchodził mi i trochę mnie irytowało brak aktualizacji.

Dzisiaj przedstawiam wam nowy wygląd bloga. Na razie nie wszystko jest udostępnione ale z biegiem czasu będę dołączał nowe funkcjonalności

Share on

Tags

Subscribe to see what we're thinking

Subscribe to get access to premium content or contact us if you have any questions.

Subscribe Now